Неділя, 09.08.2020, 21:06
Увага змінилась адреса електронної скриньки osvita_zol_rayon@ukr.net
      Відділ освіти Золотоніської РДА          
Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2012 » Березень » 6 » Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України
15:19
Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України

Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України 

У грудні 2011 року пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України. У конкурсі – захисті взяли участь 26 учнів ЗОШ та НВК району, що у двічі більше ніж у минулому році (6 учасників з Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ст., 4 учасники з Бубнівсько-Слобідського НВК, 3 учасники з Кропивнянської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст., по 2 учасники з Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Шабельниківського НВК, а також по 1 учаснику із Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст., Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ст., Драбівецького НВК та Богуславецького НВК).

ІІ етап МАН проходив у січні-лютому 2012 року в м.Черкасах. на розгляд обласного журі подали свої наукові дослідження 11 учнів 8-11 класів – переможців І (районного) етапу МАН, що майже втричі більше ніж минулого року. Розширилась мережа секцій МАН: історичне краєзнавство, історія України, Всесвітня історія, фольклористика, зарубіжна література, англійська мова, хімія, медицина, психологія та мистецтвознавство.

11 лютого 2012 року всі учасники виконували контрольні роботи з базових дисциплін (двоє найменших учасників із Гельмязова , учні 8 класу, виконували контрольну роботу за  програмою 9 класу). Нелегко було змагатися учням сільської школи за перемогу.

Перемога дісталася сильнішим, найбільш підготовленим:

 Стецюк Світлані, учениці 11 класу Бубнівсько-Слобідського НВК –

 ІІ місце секція «англійської мови», науковий керівник Тумасова Валентина Григорівна (минулого року було ІІІ місце);

 Проскурновій Діані, учениці 9 класу Кропивнянської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст., вихованці Кропивнянського дитячого будинку, ІІ місце секція «психологія», науковий керівник Нагаєвська Богдана;

Куделі Юлії, учениці 11 класу Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст.  ІІІ місце секція «Всесвітня історія», науковий керівник Володимир Терновий.

Відзначено грамотами:

Джулай Валентина, учня 9 класу Кропивнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів  (секція історичне краєзнавство). Науковий керівник Нагаєвський Олександр Григорович;

 Кибальнік Наталію, ученицю 9 класу Кропивнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів  (секція історичне краєзнавство). Науковий керівник Нагаєвський Олександр Григорович;

Пенську Аліну, ученицю 9 класу Бубнівсько-Слобідського НВК (секція фольклористика). Науковий керівник Тютюнник Антоніна Василівна.

 

 

Переглядів: 798 | Додав: osvita_zol_rayon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
www.mon.gov.ua
www.pedpresa.com
Погода
Погода
Корзина
Календар
«  Березень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Пошук
Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz