Четвер, 25.04.2024, 09:08
Увага змінилась адреса електронної скриньки osvita_zol_rayon@ukr.net
      Відділ освіти Золотоніської РДА
Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2012 » Липень » 5 » Кращі футболісти області - із Золотоніського району
12:42
Кращі футболісти області - із Золотоніського району

14-15 червня команда Золотоніської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи взяла участь у фінальній частині змагань чемпіонату області з футболу, які відбулися в м.Імань.

У півфіналі наші спортсмени здобули перемогу над командою з Маньківки з рахунком 2:1, а у фіналі преграли грізну команду з м. Умань. Бронзовим призером стала збірна з Драбова. У нелегкій боротьбі, здолавши кращі  команди області, виграла чемпіонат.

У боротьбі за золоті медалі змагалося тринадцять наших юнаків -  гордість району: Сергій та Олександр Гмирі з Новодмитрівки, Володимир Стрешенець з Мелесівки, Микола Пастернак, Руслан Фіндюк та Олександр руденко з Гельмязова,  Ігор Логвинов й Сергій Хабло з Богуславця, Микола Береза та Назар Любаненко з Чапаєвки, Олександр Демиденко з Синьооківки, Руслан Троценко з Вознесенського та Іван Гвоздь з Крупського.

Вагомий внесок у перемогу своїх підопічних зробив юний, але здібний тренер - викладач РКДЮСШ  22-річний Юрій Омельяненко. Працюючи лише рік на цій посаді, він доклав багато зусиль щоб його спортсмени досягли вже таких високих результатів.

- Директор нас просив: виграйте хоча б групу. А ми – зайняли перше місце, посміхається Юрій Олександрович.- Тепер готуємось до всеукраїнського чемпіонату, де будемо представляти Черкаську область.

Збірна РКДЮСШ вперше піднялася на таку високу сходинку.У 2009 році команда виборола перше місце у футбольному поєдинку «Шкіряний м’яч», а у 2010 та 2011 роках здобувала бронзові нагороди у чемпіонаті області.

Переглядів: 1139 | Додав: osvita_zol_rayon | Рейтинг: 0.0/0