Понеділок, 23.10.2017, 10:46
Увага змінилась адреса електронної скриньки osvita_zol_rayon@ukr.net
      Відділ освіти Золотоніської РДА          
Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2013 » Березень » 26 » Районна методична сесія – 2013 для вчителів, які будуть атестуватися районною атестаційною комісією
11:59
Районна методична сесія – 2013 для вчителів, які будуть атестуватися районною атестаційною комісією
Районна методична сесія ставить за свою мету пропагувати кращі здобутки та інноваційні знахідки педагогічних працівників, підвищити їх рівень професійної майстерності, прогнозувати подальшу роботу.
Учасникам сесії пропонуємо заповнити і передати до інформаційного центру методичні картки, підготувати портфоліо та презентацію про свою педагогічну діяльність.
План методичної сесії
Термін проведення:
Графік проведення творчих звітів:
- 26 березня 2013 р. – творчі звіти вчителів російської мови, світової літератури, української мови та літератури, історії, англійської мови;
- 28 березня 2013 р. – творчі звіти вчителів біології, фізики, математики, хімії, трудового навчання, географії, фізичної культури;
- 29 березня 2013 р. – творчі звіти вчителів початкових класів, музичне мистецтво.
Початок сесії о 9:00
До даної методичної сесії запрошуються:
1. Антипівський НВК: Шепель Валентина Миколаївна, вчитель початкових класів.
2. Броварківський НВК: Фещенко Валентина Миколаївна, вчитель української мови та літератури.
3. Бубнівсько-Слобідський НВК: Бутрик Наталія Михайлівна, вчитель початкових класів.
4. Вільхівський НВК: Рубан Євдокія Григорівна, вчитель фізики
5. Вознесенська ЗОШ: Шуховцова Світлана Володимирівна, вчитель біології, хімії; Педько Віра Павлівна, вчитель початкових класів, технічних дисциплін.
6. Гельмязівська ЗОШ: Різник Лариса Володимирівна, вчитель біології; Кучеренко Віра Василівна, вчитель української мови; Гуріч Надія Миколаївна, вчитель початкових класів; Плита Світлана Сергіївна, вчитель початкових класів; Ткаченко Алла Іванівна, вчитель історії; Коробочка Наталія Миколаївна, вчитель трудового навчання.
7. Деньгівський НВК: Опришко Олена Василівна, вчитель фізики та математики; Тетяна Степанівна, учитель історії та трудового навчання.
8. Дмитрівський НВК: Фатіф Світлана Миколаївна, вчитель української мови та літератури; Гавриш Ольга Миколаївна, вчитель фізики та математики.
9. Домантівський НВК: Почепцова Марія Іванівна, вчитель початкових класів; Бакай Катерина Володимирівна, вчитель біології та хімії; Логин Валентина Михайлівна, вчитель фізики та інформатики; Гавриш Зіна Іванівна, вчитель хімії; Гавриш Наталія Федорівна, Вчитель початкових класів.
10. Драбівецький НВК: Єремєєва Тетяна Євгенівна, вчитель російської мови та літератури; Шульга Надія Іванівна, Вчитель біології та хімії; Осауленко Галина Іванівна, вчитель географії.
11. Зорівська ЗОШ: Дігтяренко Віктор Васильович, вчитель фізичної культури; Іванча Віра Павлівна, вчитель математики; Капля Алла Григорівна, вчитель початкових класів.
12. Каврайський НВК: Різник Людмила Леонідівна, вчитель історії; Малимон Людмила Михайлівна, вчитель російської мови та літератури.
13. Ковтунівський НВК: Мала Ольга Гаврилівна, ачитель фізики та математики.
14. Кривоносівський НВК: Кучеренко Любов Іванівна, вчитель історії та народознавства; Моторна Валентина Миколаївна.
15. Кропивнянська ЗОШ: Пономаренко Любов Василівна, вчитель географії; Филь Людмила Анастасівна, вчитель англійської мови.
16. Крупський НВК: Шкрьобка Світлана Олексіївна, вчитель англійської та німецької мови.
17. Новодмитрівська ЗОШ: Шпак Ольга Олексіївна, вчитель української мови і літератури; Погоріла Ольга Василівна, вчитель російської мови та зарубіжної літератури; Титаренко Вікторія Миколаївна, вчитель початкових класів; Сухова Людмила Григорівна, клубний працівник та керівник народного хору.
18. Пальмірська ЗОШ: Мілевська Тетяна Григорівна, вчитель початкових класів.
19. Піщанська ЗОШ: Куданова Тетяна Дмитрівна, вчитель початкових класів, російської мови та літератури; Тіщенко Лариса Іванівна, вчитель по початкових класів, російської мови та літератури; Івашина Катерина Олександрівна, вчитель біології та хімії.
20. Подільський НВК: Гончаренко Тетяна Іванівна, вчитель російської мови та літератури.
21. Привітненський НВК: Янович Тетяна Данилівна, вчитель математики та фізики.
22. Синьооківський НВК: Омельян Людмила Миколаївна, вчитель початкових класів.
23. Софіївський НВК: Кравченко Валентина Володимирівна, вчитель фізики та математики; Тищенко Ольга Іванівна, вчитель початкових класів, української мови та літератури.
24. Хрущівський НВК: Горб Валентина Володимирівна, вчитель початкових класів, української мови та літератури.
25. Чапаєвська ЗОШ: Дорош Раїса Михайлівна, вчитель історії та правознавства; Саєнко Микола Васильович, директор, вчитель фізики та математики; Любанова Тетяна Іванівна, вчитель математики.
26. Шабельниківський НВК: Бажан Зінаїда Юріївна, вчитель української мови та літератури; Макарчук Надія Петрівна, вчитель історії.
За рекомендацією районної методичної ради заочно заслухати на методичній сесії за поданими необхідними документами:
- Кучеренко В.В. (Гельмязівська ЗОШ);
- Фатіф С.М. (Дмитрівський НВК);
- Гавриш З.І. (Домантівський НВК);
- Єремєєва Т.Є. (Драбівецький НВК);
- Різник Л.Л. (Каврайський НВК);
- Мала О.Г. (Ковтунівський НВК);
- Пономаренко Л.В. (Кропивнянська ЗОШ);
- Гончаренко Т.І. (Подільський НВК);
- Саєнко М.В. (Чапаєвська ЗОШ);
- Дорош Р.М. (Чапаєвська ЗОШ);
- Филь Л.А. (Кропивнянська ЗОШ);
- Рубан Є.В. (Вільзівський НВК).
Переглядів: 491 | Додав: osvita_zol_rayon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
www.mon.gov.ua
www.pedpresa.com
Погода
Погода
Корзина
Календар
«  Березень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Пошук
Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz